Indeling competitie

vr 14-4-2023

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 45
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - AFFERDEN 1
     

zo 16-4-2023

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 125
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - RODHE 3
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 29
    9.30 uur: BERGEN LB 2 - GEMERT 2
     
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
    11.30 uur: VORMER 1 - BERGEN LB 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 45
    12.00 uur: GRUBBENVORST 2 - BERGEN LB 1
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 36
    12.45: OP DREEF 1 - BERGEN LB 1
     

do 20-4-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur: TOV OTTERSUM 3 - BERGEN LB 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6
    19.00 uur: BERGEN LB 2 - SAMBEEK 3
     

vr 21-4-2023

  • Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 169
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - PLAY BACK 1
     

zo 23-4-2023

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 29
    9.00 uur: VDHT 1 - BERGEN LB 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 36
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - HORST 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 45
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - HELENAVEEN 1
     
  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 125
    11.00 uur: DE ZOETSMEER 2 - BERGEN LB 1
     
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
    11.00 uur: BERGEN LB 1 - MALDEN 1
     

wo 3-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur DE GEER 1 - BERGEN LB 1

do 4-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - DE MILSBEEK 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6
    19.00 uur: YSSELSTEYN 1 - BERGEN LB 2
     

vr 5-5-2023

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 45
    19.00 uur: ARCEN 1 - BERGEN LB 1

do 11-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - BOEKEL 3
     
  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6
    19.00 uur: APOLLO-SEVENUM 1 - BERGEN LB 2
     

vr 12-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 169
    19.00 uur: GROESBEEK 3 - BERGEN LB 1

zo 14-5-2023

  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - DE HOGE WICK 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 29
    9.30 uur: BERGEN LB 2 - DEURNE 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 45
    10.00 uur: VENRAY 3 - BERGEN LB 1
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 36
    11.00 uur: BERGEN LB 1 - GENNEPER PARKEN 3
     
  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 125
    12.00 uur: SAMBEEK 1 - BERGEN LB 1
     

vr 19-5-2023

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 45
    19.00 uur: HORST 2 - BERGEN LB 1

zo 21-5-2023

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 125
    9.00 uur:  BERGEN LB 1 - RODHE 4
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 45
    9.00 uur:  BERGEN LB 1 - LIESSEL 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 29
    11.30 uur: OP DREEF 3 - BERGEN LB 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 36
    12.00 uur: DIERDONK 1 - BERGEN LB 1
     
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
    12.30 uur: DE LINDEN 1 - BERGEN LB 1
     

do 25-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur: SAMBEEK 1 - BERGEN LB 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6
    19.00 uur: BERGEN LB 2 - GEMERT 3
     

vr 26-5-2023

  • Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 169
    19.00 uur: TOPIO 1 - BERGEN LB 1

ma 29-5-2023

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 125
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - TOPSPIN-BOXMEER 3
     
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - DE HELSTER 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 45
    9.00 uur: BERGEN LB 1 - LEUNEN V-H 1
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 36
    12.00 uur: RODHE 2 - BERGEN LB 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 29
    13.00 uur: RODHE 3 - BERGEN LB 2
     

do 1-6-2023

  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - HET MOLENEIND 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6
    19.00 uur: TEVER 2 - BERGEN LB 2
     

vr 2-6-2023

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 45
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - GENNEP 1
     

vr 9-6-2023

  • Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 169
    19.00 uur: BERGEN LB 1 - TOPSPIN-BOXMEER 3
     
 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 485 341 817

Adres

De Flammert 1043
5854 NA Bergen LB

KVK-nummer

40164176